На головну сторінку  Укр
Трохи про комп'ютерни корпуси
Вибір корпусу - одна з основних задач під час придбання комп'ютера.

Історично склалося так, що багато вітчизняних компаній, що займаються збиранням комп'ютерів, не надавали великого значення корпусам і збирали машини в самих недорогих "no-name" моделях . Цю тенденцію підтримували і покупці, які не бажали переплачувати гроші за, як вони вважали, просту залізну коробку. На щастя, ситуація почала змінюватися, і зараз для домашнього комп'ютера люди намагаються свідомо івибирати якісні і при цьому красиві корпуси.

Вибір дизайну корпусу - справа смаку кожного, проте є багато технічних моментів, які необхідно знати щоб зробити оптимальну покупку.

                 

Шасі корпусу з елементами системи безгвинтового збирання

По-перше, це якість матеріалів з яких виготовлений корпус. Низькоякісна бляшанка, покрита дешевою фарбою - не найкращий вибір для матеріла комп'ютерного корпусу, особливо домашнього. Під час вибору корпусу в першу чергу слід орієнтуватися на якість збирання і товщину металу. Між панелями корпусу не має бути ніяких щілин, всі деталі повинні бути ретельно припасовані одна до одної. Метал повинен не мати гострих країв, якими можна поранити руки при монтажі (демонтажі). Корпус має бути жорстким, тому обов'язково зверніть увагу на товщину стінок. Тонке залізо і щілини між панелями можуть спричинити деренчання корпусу.

Не забувайте, що корпус комп'ютера це його захисна оболонка, але в той же час він виконує і функцію радіатора. Гаряче повітря зсередини нагріває залізо корпусу. Чим краще матеріал корпусу віддає тепло, тим ефективніше буде охолодження комп'ютерних компонентів всередині корпусу. Виробники якісних комп'ютерних корпусів використовують сталь SECC (Steel, Electrogalvanized, Cold-rolled, in Coil). Вона являє собою холоднокатану сталь зі спеціальним гальванічним покриттям, що захищає її від корозії і інших негативних зовнішніх впливів і одночасно з цим не перешкоджає електричному контакту між складовими корпусу (на відміну від пофарбованих шасі зі звичайної сталі).

Пофарбовані шасі корпусів з чорної сталі (SPCC) або з покриттям SGCC (гарячий та як правило тонкий прокат з дешевою гальванікою, схожий на оцинковану циберку) використовуються в більшості бюджетних корпусів. Шасі корпусу, виготовлене з такої тонкої сталі, деформується, в результаті у деякі слоти просто неможливо встановити карти розширення, а вже встановлені карти можуть втрачати контакт і навіть ламатися. Більш того, корпус з тонкого і неякісного металу не буде мати достатнього електромагнітного захисту, пропускатиме багато шуму, що виробляється всілякими вентиляторами всередині; до того ж, сам такий корпус може видавати брязкіт, якого дуже важко позбутися.

Всі корпуси Golden Field виконані з високоякісної сталі SECC з покриттям. Краї і технологічні отвори шасі ретельно завальцьовані або мають пластикові накладки. Особлива увага приділяється підгонці всіх елементів шасі.

Лицьові панелі корпусів Golden Field виконані з високоякісних пластиків (ABS), сертифікованих в системі RoHS або перфорованої сталі з використанням нейлонових фільтрів.

Мало хто замислюється над тим, що як і всі прилади, які споживають електроенергію, комп'ютер випускає електромагнітне випромінювання, причому з побутових приладів, з ПК по силі цього випромінювання можуть зрівнятися хіба що мікрохвильова піч або телевізор. Таким чином, комп'ютер є небезпечним джерелом електромагнітного випромінювання. Найнебезпечніші поля - це поля НВЧ-діапазону. Сантиметрові і міліметрові хвилі діють на шкіру. А дециметрові, проникаючи на глибину 10-15 см, вже дістають і до внутрішніх органів.

Спеціальний захист від високочастотних випромінювань (екран передньої частини шасі корпусу, точно підігнані елементи обшивки) відсікає електромагнітне випромінювання, створюване зібраною в корпусі системою, а товстий метал шасі забезпечує високу механічну міцність і низький рівень шуму корпусу.

Далі скажемо пару слів про охолодження корпусу. Чим більше обсяг - тим вільніше дихається всім елементам комп'ютера. Для кожної конфігурації комп'ютера існує оптимальний розмір корпусу. Як правило, його визначають збирачі комп'ютерів. Бажано, щоб корпус потужного комп'ютера був просторим і всередині нього було якомога менше перешкод для циркуляції повітря. Крім того, гарним тоном вважається оснащення корпусу додатковим вентилятором і комплектація блоку живлення вентилятором з діаметром як мінімум 12 см. Всі корпуси Golden Field оснащені 9.2-см або 12-см вентиляторами на задній стінці з можливістю установки додаткових.

                 

Шасі ігрового корпусу зі сталі SECC з елементами системи безгвинтового збирання

Деякі моделі корпусів обладнані двома вентиляторами і повітропроводами - вони призначені в основному для потужних комп'ютерних систем. А до оснащення ігрових корпусів може входити до чотирьох 14-см вентиляторів. Всі моделі корпусів Golden Field сертифіковані в системі ТАС.

Всі корпуси Golden Field поставляються з блоками живлення, оснащеними 12- або 14-см вентиляторами.

Для зручності на багатьох шасі застосовується система високоякісної безгвинтової збірки. Для кінцевого користувача, що рідко заглядає всередину свого комп'ютера, її наявність не дуже важлива, але вона значно допомагає збирачам і ремонтникам комп'ютерів і є хорошим тоном від виробника корпусів. Всі корпуси Golden Field оснащені виведеними на передню панель роз'ємами USB і Audio, а деякі корпуси - індикаторами температури, годинниками і системами управління швидкістю обертання вентиляторів охолодження.

Широкий асортимент, оригінальні дизайнерські знахідки дозволять Вам вибрати саме Ваш комп'ютерний корпус. Найширший вибір комп'ютерних корпусів ексклюзивного дизайну представлений Golden Field в усіх існуючих стандартах.

Продукція концерну Golden Field відповідає найвищим вимогам і міжнародним стандартам якості. Golden Field Industrial Co є виробником і провідним постачальником комп'ютерних корпусів для дистриб'юторів і системних інтеграторів в усьому світі. Продукцією його заводів користуються такі імениті бренди, як Philips, Hyundai, GMC та ін.

Який би корпус з модельного ряду Golden Field Ви не обрали, Ви можете бути впевнені що придбали виріб, що відповідає всім сучасним стандартам якості!
www.goldenfield.com.cn
 
© 2006-2021 J. Digital Computer Technologies