На головну сторінку  Укр
Про компанію Golden Field
 
    Компанія Golden Field, заснована в 1993 році, добре відома на ринку високоякісних корпусів для персональних комп'ютерів, імпульсних джерел живлення і акустичних систем. Виробництво розміщено на 3 заводах, що відповідають стандарту ISO9001:2000, вони випускають 1.65 млн виробів на місяць. Продукція сертифікована в системах CE, UL, FCC і імпортується в багато країн світу. В Україні продукція Golden Field сертифікована в системі УкрСЕПРО.

Новий завод компанії
 
    У компанії Golden Field працюють команди інженерів і дизайнерів, дослідні лабораторії яких розташовані в Китаї, Кореї та Сінгапурі. Зокрема, Лабораторія Силової Електроніки розробляє компактні високоефективні джерела живлення комп'ютерів і акустичних систем, а Лабораторія Дизайну спеціалізується на матеріалах, конструкції і зовнішньому вигляді комп'ютерних корпусів і акустичних систем.

Складальна лінія
 
Складання і тестування блоків живлення
 
    Golden Field закуповує якісну сировину і ретельно обирає постачальників, що є необхідною умовою відповідності виробленої продукції міжнародним стандартам. П'ятнадцять повністю автоматизованих виробничих ліній гарантують випуск лише самої високоякісної продукції. Близько 3000 кваліфікованих співробітників і досвідчених інженерів працюють для того щоб продукція компанії відповідала стандартам CE, UL і FCC.

Повний цикл виробництва
Виставковий зал компанії
В офісах компанії Golden Field
 
 
    Оскільки Golden Field займає перше місце в Китаї по виробництву комп'ютерних корпусів і джерел живлення, ми гарантуємо найвищу якість наших товарів. Наш більш ніж 20-річний досвід роботи в сфері OEM і ODM і команда менеджерів-професіоналів запропонують Вам найкращий сервіс. Наша бізнес-філософія: бути всесвітнім лідером галузі в комп'ютерній індустрії.
www.goldenfield.com.cn
© 2006-2021 J. Digital Computer Technologies